Obostrzenia sanitarne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej

koronawirusOgłoszenie o wprowadzeniu obostrzeń w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Osieku

W związku z faktem, iż epidemia w powiecie oświęcimskim jak i w samej gminie Osiek rozszerza się coraz bardziej, a każdego dnia przybywa nowych przypadków zakażenia wirusem Sars Cov-2 aby zapewnić bezpieczeństwo oraz ciągłość pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  od dnia 26 października 2020 roku ograniczam wizyty w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Osieku do minimum. Proszę wszystkich, którzy mają potrzebę załatwienia spraw urzędowych o wybór poniższej formy kontaktu:

  • przez ePUAP: /gopsOSIEK/skrytka
  • wysyłając pisma/wnioski na e-mail: gops@osiek.pl
  • telefonicznie: 33 84 58 203 lub 33 84 58 258
  • pocztą tradycyjną: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku,  ul. Główna 125, 32-608 Osiek

W przypadku sprawy pilnej wymagającej kontaktu osobistego w budynku Urzędu Gminy w Osieku pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej będą przyjmować wyłącznie te osoby, które wcześniej umówiły się telefonicznie na wizytę. W takim przypadku proszę o zakładanie maseczek zasłaniając usta i nos, dezynfekcję rąk oraz zachowanie innych środków ostrożności i bezpieczeństwa w tym odpowiedniego dystansu społecznego.

Pisma, wnioski, dokumenty czy informacje z prośbą o kontakt w prowadzonej sprawie można  składać do skrzynki podawczej, która znajduje się na parterze budynku przed schodami na pozostałe piętra budynku.

Z poważaniem
Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku
Maria Kufel